Školské

lyžiarske kurzy

Máš otázky zo sveta lyžovania, pomôžeme ti!

Neváhaj nás kontaktovať, sme tu pre teba.

Sleduješ nás už na sociálnych sieťach? Ak nie, šup na link! Nájdeš tam krásne spomienky a nezmeškáš žiadne novinky.

Školský výlet na snehu

Lyžovanie je výborný spôsob, ako prepojiť školské dni so zimnými dobrodružstvami. Naši inštruktori sa postarajú, aby vaši žiaci nezabudli len na lyžovanie, ale aj na skvelé chvíle so spolužiakmi. Príďte sa k nám učiť, smiať, budovať priateľstvá a vytvárať si nezabudnuteľné spomienky na svahoch!

Peťo
Peťo
Peťa
Peťa
Milka
Emília
Stella
Stella
Sára
Sára
Noro
Noro
Martin
Martin
Lucia
Lucka
Kika
Kika

Naši inštruktori

Nie sú len profesionáli na svahu či prevádzke, ale aj tím priateľov, ktorí s láskou a trpezlivosťou pomôžu každému lyžiarovi objaviť čaro športu.

0 0
krásne lokality
0
skúsených inštruktorov
0 0
rokov skúseností
0 +
spokojných zákazníkov

My sme

Joy Academy

Zážitok z lyžovania

Kladieme dôraz na vytvorenie pozitívneho vzťahu vás a vašich detí k lyžovaniu.

Naši inštruktori profesionálnym no zároveň priateľským prístupom vytvárajú z každého okamihu na snehu nezabudnuteľný zážitok.  Ako to s nami vyzerá na svahu? Pozrite si našu galériu.

Čo o nás povedali

Ďakujeme za krásne zážitky (hlavne v mene našich detí) počas prvých troch prázdninových dní. Skvelé inštruktorky, skvelý individuálny prístup a páradne počasie. No najviac, spokojné deti s novými zážitkami z lyžovania.

Michal Štajgalík

dobrý deň, chcem sa len poďakovať za skvelý prístup Vašej lyžiarskej školy a instruktorky Lenky, dcéra je spokojná a vždy sa na lyžovanie s ňou teší 🙂

Michaela Klinčíková

Super pristup! Pozitivny tím! Mali sme inštruktora Dávida Hudeca a lekcie v angličtine. Manžela naučil lyžovať za dve hodiny. Veľké ďakujeme!

Julia Mudzengerere Janajeva

Ďakujeme za krasný vikend a super skusenosť. , Dcerka bola 1 x na lyžiach a mala viac hodin počas celého vikendu. Mila inštruktorka Diana, profesionalny pristup timu a hlavne celkovo prijemny pocit ktory prezivala dcerka. Ked lyžiarsku školu tak Joy Ski Academy.

Peter Scharf

Ďakujeme inštruktorkam Luciu a Stele, naučili v Čiernom Balogu lyžovať naše 4 a 5 ročné baby.boli ste úžasne, skvelý prístup,vidno,že svoju prácu máte rady a robíte ju výborne. zo ❤️ vám ďakujem,odporúčam všetkými desiatimi.

Zuzana Hodošová

Odporúčam tento skvelý a zohratý tím príjemných ľudí. Veľmi šikovné instruktorky, určite sa vrátime 🙂

Katarina Markech