Čaká na teba

najlepšia lyžovačka

V lyžiarskom svete je veľa otázok, ale nemusíš ich riešiť sám! ​

Máš otázky? Neváhaj nás kontaktovať, sme tu pre teba.

Sleduješ nás už na sociálnych sieťach? Ak nie, šup na link! Nájdeš tam krásne spomienky a nezmeškáš žiadne novinky.

#joyacademy

Lyžovanie s Joy Academy

Či lyžujete prvýkrát alebo zdokonaľujete svoje techniky, JoyAcademy je miesto, kde sa lyžovanie stáva nielen športom, ale aj nezabudnuteľným zážitkom na svahu.

Lyžiarska škola Čierny Balog

Lyžiarska škola Polomka

Naši inštruktori

Nie sú len učitelia na svahu, ale aj tím priateľov, ktorí s láskou a trpezlivosťou pomôžu každému lyžiarovi objaviť čaro športu.

0 0
krásne lokality
0
skúsených inštruktorov
0 0
rokov skúseností
0 +
spokojných zákazníkov

My sme

Joy Academy

Od začiatočníka po majstra​

Rezervuj hodinu ešte dnes a teš sa na najkrajšiu zimu. Už na Teba čakáme!

Nie sme len odborníci v lyžovaní, ale aj kamoši, ktorí vedia, ako spraviť z každého okamihu na snehu nezabudnuteľný zážitok. Teší nás odovzdávať radosť zo športu. Ako to s nami vyzerá na svahu? Pozrite si našu galériu.

Čo o nás povedali

Ďakujeme za krásne zážitky (hlavne v mene našich detí) počas prvých troch prázdninových dní. Skvelé inštruktorky, skvelý individuálny prístup a páradne počasie. No najviac, spokojné deti s novými zážitkami z lyžovania.

Michal Štajgalík

dobrý deň, chcem sa len poďakovať za skvelý prístup Vašej lyžiarskej školy a instruktorky Lenky, dcéra je spokojná a vždy sa na lyžovanie s ňou teší 🙂

Michaela Klinčíková

Super pristup! Pozitivny tím! Mali sme inštruktora Dávida Hudeca a lekcie v angličtine. Manžela naučil lyžovať za dve hodiny. Veľké ďakujeme!

Julia Mudzengerere Janajeva

Ďakujeme za krasný vikend a super skusenosť. , Dcerka bola 1 x na lyžiach a mala viac hodin počas celého vikendu. Mila inštruktorka Diana, profesionalny pristup timu a hlavne celkovo prijemny pocit ktory prezivala dcerka. Ked lyžiarsku školu tak Joy Ski Academy.

Peter Scharf

Ďakujeme inštruktorkam Luciu a Stele, naučili v Čiernom Balogu lyžovať naše 4 a 5 ročné baby.boli ste úžasne, skvelý prístup,vidno,že svoju prácu máte rady a robíte ju výborne. zo ❤️ vám ďakujem,odporúčam všetkými desiatimi.

Zuzana Hodošová

Odporúčam tento skvelý a zohratý tím príjemných ľudí. Veľmi šikovné instruktorky, určite sa vrátime 🙂

Katarina Markech

Pripravení na najkrajšie zážitky tejto zimy?